Kemaskini Pada: 15 Dis 2018
Versi 8.1.2
 
Ketua KampungKetua Kampung

BIL.

NAMA

KAMPUNG

1.

VUN  AH KONG

KK BAGAK

2.

SAMIN BIN BASRI

KK BAJO

3.

WTK

KK BELUNGEI

4.

MAXWELL ANAK JUIS

KK BENGANG

5.

JUAK ANAK DOMET

KK BIAWAK

6.

WTK JI-EA ANAK SEEMBONG

KK BIAWAK

7.

SYLVESTER DIZE ANAK MESID

KK BOKAH

8.

VENSON ANAK IJAU

KK BUKIT PAPAN

9.

PONIMAN ANAK DIMIN

KK DAGANG

10.

WILLIAM IBAI ANAK ANYI

KK GERUNGGANG

11.

SUEZ ANAK MAHDI

KK JAMPARI

12.

GIHENG ANAK CHUAT

KK JANGKAR

13.

SALIMAN ANAK UCHEN

KK JANTAN

14.

AMAT DAUD ANAK KESENG

KK JUDIN

15.

WTK

KK KANGKA

16.

WTK

KK KENDAIE

17.

JUSTAN ANAK MATU

KK KERANJI

18.

INSOI BONG

KK KLAOH

19.

RAYA BIN PAWI

KK MERINYU

20.

WTK

KK PANDAN

21.

MAGAT ANAK AMAU

KK PAON

22.

KUNSUI ANAK KIUN

KK PAON

23.

JOSEY ANAK TALIP

KK PASIR TENGAH

24.

KAMIL ANAK MUNTOH

KK PASIR ULU

25.

MEJIR ANAK ABENG

KK PERIAN

26.

BONG CHAI CHIN

KK PERIGI

27.

LUCAS ANAK AJIN

KK PERUNDANG

28.

WTH IRAN @ ERAN ANAK SU’UT

KK PUEH

29.

NARAWI BIN BUJANG

KK PUGU

30.

MICHAEL BONG SZE KIONG

KK PULO AYER

31.

WTK

KK RAMBUNGAN

32.

RAKEM ANAK GUBEK

KK RASO 1

33.

NUJIR ANAK LAJING

KK RASO 2

34.

JUGAH ANAK MEGONG

KK RAYU IBAN

35.

AWANG LAPOK BIN AWANG DAGANG

KK RAYU MELAYU

36.

WTK

KK RUKAM

37.

HAJI AMBI BIN URI

KK SAMPADI

38.

CHEN KHEE FUI

KK SAMPADI CINA

39.

SLAN ANAK NGALI

KK SEBANDI HILIR

40.

WTK  ENTABANG ANAK ENDAWAN

KK SEBANDI HULU

41.

MOHAMAD MUSA BIN RAHMIN

KK SEBAT BARU

42.

MUSA ANAK RAWOD@GUY ANAK RAVID

KK SEBAT DAYAK

43.

TAIP BIN WALHAJELI @WALHAZELI

KK SEBAT MELAYU

44.

BUNGUI ANAK @BARNABAS

KK SEBEMBAN

45.

CHONG YEW CHIN

KK SEBIGO CINA

46.

ANIL ANAK BASUNI

KK SEBAKO

47.

WTK

KK SEBIGO DAYAK

48.

SELIP ANAK AMBUN

KK SEBIRIS

49.

TAN HUA SAN

KK SEBULOH/SG BATU

50.

DOIPIN ANAK LAJONG

KK SEDAING

51.

PETURS ANAK RICHARDSON

KK SEDEMAK

52.

WTK

KK SEKAMBAL MELAYU

53.

LIM TED HONG

KK SEKETI CINA

54.

WTK

KK SEKETI MELAYU

55.

GITON ANAK JENAI

KK SELAMPIT

56.

WTK

KK SELARAT

57.

AKOK ANAK UMPING

KK SEMAPU

58.

THEN SZE KIONG

KK SEMBAWANG

59.

ANG MENG HUA

KK SEMUNIN CINA

60.

WTK

KK SEMUNIN JAYA

61.

MAXWELL JELLY ANAK MOUNSEY

KK SENIBONG

62.

SALEM-AI ANAK MANGGIS

KK SERAYAN CINA

63.

ONG TECK CHAI

KK SERAYAN CINA

64.

BRITISH ANAK WEN

KK SERAYAN HILIR

65.

BUNTAN @ BUTAN

KK SERAYAN HULU

66.

BONG BUJANG

KK SILENG DAYAK

67.

AWG SULONG BIN AWG DRAHMAN

KK SILENG MELAYU

68.

DASING ANAK RITOP

KK SILOK

69.

MIGIN @ DUAI ANAK RUGUS

KK SIMPANG BOKAH

70.

MENGHIA ANAK MAHLI

KK SIRU DAYAK

71.

MARBAN BIN SUUD

KK SIRU MELAYU

72.

HAJI KAPLI BIN LIMAN

KK STOH

73.

LEBOB ANAK SINDEH

KK STOM MUDA

74.

MERCOS LANDAU ANA MULA

KK STUNGGANG DAYAK

75.

HATA B SUALI @ SALIM BIN SUAILI

KK STUNGGANG MELAYU

76.

ABDUL RAHIM BIN SAR

KK STUNGGANG MELAYU BARU

77.

JOSEPH JIKEN ANAK NOYIT

KK STUNGGANG ULU

78.

WTK IGO ANAK JIMBOS

KK STUNGKOR BARU

79.

NOJEY ANA NAKING

KK STUNGKOR LAMA

80.

ANN SUDA ANAK BAJING

KK SUNGAI BELIAN

81.

JE’AE BIN KAMRI

KK SUNGAI CINA/SOMPAK

82.

KUSAIRI @ DAMIRI BIN MOS

KK SUNGAI KILONG

83.

SULIMAN BIN BUJANG

KK SUNGAI LANGGIR/SELENGGOK

84.

WTK

KK SUNGAI LIMO/SG KUALI

85.

JANIFFER ANAK MALING

KK SUNGAI LUNDU

86.

MIDLINE ANAK TUKAU

KK TABUAN DAYAK

87.

CHIN KIAN MENG

KK TABUAN/SEKAMBAL CINA

88.

HAJI ADENAN BIN KARUDIN

KK TANAH HITAM

89.

ONOK ANAK KIOK

KK TANJAM/OPEK

90.

JOHNSON ANAK LANSAM

KK TEBARO

91.

WTK

KK TELOK MELANO

92.

WTK

KK TELOK SERABANG

93.

LAI SHEY CHON

KK TEMAGA CINA

94.

SALIMIN ANAK ASIEW

KK TEMAGA DAYAK

95.

OTHMAN BIN IBRAHIM

KK TEAMAGA MELAYU

96.

WTK

KK TEMELAN ULU

97.

JEBAT ANAK KAHANG

KK TITIAKAR

98.

ISMAIL BIN JOL

KK TRUSAN JAYA